Kniha v tisku!

 

michaela_rysava_nirgarethove_vizualizace_07b

 

Nastal čas. A na co? Na to, abych se vám zase po delší době ozvala a podělila se s vámi o velkou novinu! No ano, sice jsem se chvíli neozvala, ale to neznamená, že se nic nedělo. A jaká je ta novina? Už vás nebudu dlouho napínat a budu stručná:

Nirgarethové před pár dny odcestovali do tisku! Kniha by měla být hotová zhruba do tří týdnů od zadání, což znamená… že červen bude velice speciální měsíc, stejně speciální jako číslo 6! (Hehe, easter egg z druhé knihy, který ještě chvíli nikdo nepochopí)

K těm z vás, kdo knihu podpořili v předprodeji (moc a moc děkuji!), Nirgarethové poputují hned, jakmile je dostanu do rukou. Takže se už můžete začít těšit se mnou - protože já se těším neskutečně.

A čím si krátím čas čekáním na knihu? Pilně dávám dokupy všechny odměny, co jste si k Nirgarethům pořídili - momentálně dokončuji práce na háčkovaných záložkách, které se v předprodeji poměrně těšily oblibě. Ale o těch zase příště.

Tak co, už si na Nirgarethy děláte místo v knihovničce? Radím vám, abyste si nechali o něco větší prostor, protože kniha má přesně 616 stran a nedokážu si momentálně představit, jak velká bichle to bude. Věřím ale, že to bude stát za to!

Zpět do obchodu